יום שני, 13 באפריל 2015

עושה שיעורי בית ביוטיוב!

לפני כמה ימים חברה בפייסבוק העלתה שאלה מאוד חשובה באחת הקבוצות שאני חברה בה.
היא שאלה האם ומי מאיתנו (הקבוצה היא קבוצה של בלוגריות אופנה ואיפור) מתאפרת בצורה מושקעת יותר לפוסטים שהיא מעלה בבלוג שלה, ואיך ומאיפה למדנו את מה שאנחנו יודעת.אז עניתי לה שאני מאלה שלא מסוגלות לצאת מהבית בלי איפור.
זאת שריטה אישית שלי, אני חושבת שאני נראית חיוורת ומאוד חולה בלי איפור.
בימים הבודדים שתמצאו אותי ללא איפור בכלל הוא באמת רק אם אני חולה או שאני אחרי טיפול או לפני טיפול פנים או שאני מכינה את הפנים לאיפור ערב לאירוע חשוב.


וכשהיא שאלה האם למדנו בצורה מקצועית אז הרבה בנות ענו לה וגם אני שלמדנו בעצמנו. לא חסר סרטונים והדרכות כתובות של בלוגריות מעולות ומצויינות בארץ  ובחו"ל.
אז חשבתי שאולי אני יכולה לשתף אתכן בערוצים ובסרטונים שאני הכי אוהבת ביוטיוב, שמהם למדתי הכי הרבה על שיגרת האיפור שלי.
אני מנויה להמון, המון ערוצים ואני פשוט צופה בסרטונים שאני יודעת שהם יותר רלוונטים לי אישית.

מחפשת כל מיני טיפים וטכניקות ליישום מוצרים מסוימים (איילנר,הארות,מראה מעושן,מראה "נטול איפור" וכד')

ואת אלה שאני חושבת שאני ארצה ליישם אני פשוט שומרת לי בתיקייה בתיבת הדואר שלי (הכי טוב להרשם ישירות לערוצים ולקבל את הסרטונים ישר איך שהם עולים לאוויר למייל).
אז להלן הוולוגריות וסרטוני ההדרכה הכי טובים ומפורטים לדעתי, אני אישית גם מאוד אוהבת שמפרטים מאיפה כל מוצר נקנה כי אז גם הכי פשוט לשכפל את המראה המושלם אם ובמידה והתחברת לסגנון.
גילוי נאות אני מכירה את כל הוולוגריות הישראליות אישית :) אבל אני עדיין הכי אובייקטיבית לגבי ההדרכות והסקירות שהן מעלות.


הראשונה היא יאנה פרוביז אני מתה על יאנה, על הסגנון שלה, על ההדרכות שלה.
היא לדעתי אומן על בכל מה שקשור לאיפור קלאסי נקי ואלמותי. יש לה פנים מושלמות אז זה עוזר :) את ערוץ סרטוני ההדרכה שהיא יצרה עבור כל צורות השימוש של האיילנר אני נוצרת לעד בשולחן העבודה שלי.
ואת כל המוצרים ואת כל הטיפים האחרים שלה היא מעלה גם בבלוג שלה.
יש לה שני סרטונים שהם לדעתי MUST זה סרטון הגבות והאיילנר הנוזלי שהיא עשתה. כל מי שצריכה עזרה או לא יודעת מאיפה להתחיל בשני הנושאים האלה. אלה הסרטונים בשבילכן:


הוולוגרית השניה היא אשלי וקסמן בקשי
גיליתי אותה כשחיפשתי הדרכה לאיפור מעושן בגוונים של שחור אפור ומה שכבש אותי ישר על הדקות הראשונות של הסרטון זאת הכמות אנרגיה שיש לבחורה הזאת. הערוץ שלה הוא פשוט נהדר.
היא פשוט סוחפת אותי בכל סרטון בלבביות שלה בחיוביות אני פשוט מכורה לסרטוני גרירה שלה, לסרטוני מומלצים ומאכזבים שלה, ואני עוקבת באדיקות בגלל התוספות שלי אחרי הדרכות השיער שלה.

אצלה השני הסרטונים שבחרתי הם כמובן הסרטון שהביא אותי אליה, והסרטון שלה להדרכה שלה לתוספות השיער שלה שהציל אותי כשהגיעו התוספות שלי ולא ידעתי איך לעזעזל לתפעל את זה!הבאה אחריהן מהארץ היא המדהימה המהממת המקסימה והבובה הנסיכה מיס טומי :)  הבחורה הכי מתוקה והכי לב ענקי!
את הערוץ שלה גיליתי אחרי שראיתי אותה באחד האירועים שהיינו ביחד והיא הגיעה לבושה בחליפה גברית לבנה ושיער משוח לאחור עם איפור מושלם, והייתי חייבת לדעת מי זאת הבחורה הזאת!
אני חושבת שאני מאוד אוהבת את הסרטונים שלה כי היא מעבירה משהו מאוד נגיש מאוד קליל מאוד קל ליישום כל המוצרים שלה אלה מוצרים שאפשר לקנות בכל מקום ובלי לאבד כליה.

והסרטונים שלה שאני חושבת שאתן חייבות לראות הן הסרטונים שלה על הארות והצללות רטובות, ואיפור לכל אירוע שביננו מי לא צריכה לדעת איך עושים את זה?ונעבור לשתיים בחו"ל (יש המון שאני עוקבת אחריהן שלא תבינו..) אבל שתי אלה אני פשוט רואה כל סרטון מהתחלה עד הסוף ואח"כ עושה ניסויים על עצמי תוך כדי הסרטון בשביל לראות שאני עושה נכון וזה יוצא טוב, המינוס היחיד שהמוצרים שהן עושות בהם שימוש כמעט חצי מהם לא נמכרים בארץ.

נכון שאפשר להזמין און ליין (אני פחות אוהבת) אבל עם כל זה אני מוצאת את התחליפים שלי וזה יוצא לא פחות טוב.

הראשונה היא דייזי פרקינס והיא מושלמת לדעתי. הערוץ שלה הוא הערוץ שאני הכי אוהבת בעולם.
אני רואה כל סרטון שלה לפחות עשר פעם, אני לומדת את מה שהיא עושה (שוב מה שמצאתי שאני אוהבת) עליה ראיתי בפעם הראשונה את הקעקועים המטאליים שהזמנתי והיו עליי בפוסט הזה.
היא גם מאוד חובבת קעקועי חינה. היא גם אושיית אינסטגרם מטורפת יש לה ארון בגדים לא פחות מדהים מחדר האיפור שלה (כן, יש לה חדר איפור).
אני הכי אוהבת את שני הסרטונים האלה, כי אני חושבת שזה מאוד מותאם לאקלים שלנו וגם יחמיא לכל אחת.

הראשון הוא איפור של איילינר מעושן, מאוד מתאים לערב לאירוע ואני אישית עושה אותו המון הוא גם מצטלם טוב.
השני הוא איפור תצוגת ויקטוריה סיקרט, המון ברק המון זוהר המון שימרים, כל מה שאנחנו אוהבות.

והשנייה היא במקרה החברה הכי טובה של דייזי :) היא קריספי (אני חושבת שככה כותבים בעברית) היא הורסת חושים,היא מוכשרת והיא מטורפת!
שילוש מושלם בוולוגרית שלא מפסיקה להפתיע אותי בכל מה שהיא עושה. אני לא יודעת לעשות שליש ממה שהיא עושה בערוץ שלה, אבל אני חייבת לראות!
הסרטון הראשון שלה הוא סרטון "מראה ללא איפור עם איפור".. מין כזה "מה? קמתי ככה בבוקר".
הוא גם מעולה למתאפרות מתחילות, הוא קל ומאוד בסיסי ופשוט לביצוע.

והשני הוא מראה שהיא עשתה להלואין (פורים של הנוצרים) ואני פשוט חייבת להראות לכם אותו כי אני הייתי בהלם!

עד כאן ההמלצות שלי והסרטונים שאני למדתי מהם טיפים וטכניקות.
אבל הסוד האמיתי הוא פשוט להתאמן, לנסות להוריד הכל ולנסות שוב עד שזה יוצא הכי טוב שאת חושבת.
היד מתרגלת לתנועה את לומדת כמה חומר ואיזה חומר עובד הכי טוב בשבילך.
מה מחמיא ומה פחות.
אבל אני מוצא שהערוצים האלה מאוד עוזרים לי.
תצפו תהנו אם יש לכן וולוגריות נוספות שהייתן רוצות שאני אכיר (למרות שנראה לי שאני מכירה את כולן) אני אשמח אם תשאירו לי בתגובות לינקים.
ועד אז אני אהיה כאן, שמה עין בשבילכם.2 comments:

  1. יאנה מהממת וטום ואשלי בלתי נסבלות בעיני לא כל כך מבינה אנגלית אז לא רואה סרטונים מחו"ל

    השבמחק
  2. מתי שוב נראה את הסרטונים שלך? מתגעגעת לקולך

    השבמחק